-
-
-

71
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, pátý zápas: Pardubice - Kladno 3:6 (1:0, 1:2, 1:4)
Kladenští se zvedli, dobyli Pardubice
(13.03.2005) - P a r d u b i c e  -  Naděje Kladna žije. I bez svého lídra Pavla Patery dokázali Středočeši vyhrát na ledě Pardubic 6:3 a vynutili si přinejmenším šestý zápas na domácím ledě. Díky skvělému Zdeňku Orctovi dokázali kladenští hokejisté přestát nápor Pardubic v první třetině, od druhé části se soupeři vyrovnali a nakonec díky využitým přesilovkám zápas otočili.....pokračování

72
Extraliga sezona 04/05 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, pátý zápas. Slavia - Liberec 7:2 (1:0, 3:1, 3:1)
Slavia doma nedala Liberci šanci, vede (13.03.2005) - P r a h a  -  I v pátém zápase čtvrtfinálové série play-off mezi Slavií a Libercem uspěl domácí tým. Hokejisté Slavie před více než deseti tisíci diváky dominovali, vyhráli 7:2, na čemž se nejvýrazněji podílel autor hattricku Jozef Stümpel. Liberecký gólman Hnilička po druhé třetině za stavu 4:1 střídal. Slavia vede v sérii 3:2.
.....pokračování

73
Extraliga sezona 04/05 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, 6. zápas: Litvínov - Zlín 3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)
Po obrovském dramatu slavil Zlín (14.03.2005) - L i t v í n o v - Obrovské drama, na jehož konci se z postupu do semifinále extraligy radovali hokejisté Zlína, přinesl šestý duel série s Litvínovem. Domácí celý zápas dotahovali, prodloužení si vynutil šikovnou tečí Šlégrovy bomby kanonýr Čaloun, ale na penalty nedošlo. V prodloužení se totiž nechal zbytečně vyloučit Balázs a v přesilovce rozhodl Ondřej Veselý

74
Extraliga sezona 04/05 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, šestý zápas: Kladno - Pardubice 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Kladno dovedl k výhře Procházka (15.03.2005) - K l a d n o - Až sedmý zápas rozhodne čtvrtfinále hokejového play-off mezi Kladnem a Pardubicemi. Středočeši dokázali v šestém utkání série na svém ledě soupeře porazit 2:1, oba góly domácího týmu vstřelil Martin Procházka, za hosty ve druhé části vyrovnával na 1:1 Petr Sýkora. Rozhodující duel se hraje ve čtvrtek v Pardubicích

75
Extraliga sezona 04/05 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, šestý zápas: Liberec - Slavia 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Liberec si vynutil sedmý zápas na Slavii (15.03.2005) - L i b e r e c - Čtvrtfinálovou sérii hokejové extraligy mezi Slavií a Libercem musí rozhodnout až sedmý zápas. Liberečtí stejně jako soupeř i potřetí využili domácího prostředí a vyrovnali na 3:3 na zápasy. Na úterním vítězství 3:1 se největší měrou podílel aktivně hrající kapitán Václav Novák, který dal dva góly

76
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, 7. zápas: Slavia - Liberec 1:5 (0:4, 0:1, 1:0)
Po výhře na Slavii jde do semifinále Liberec (17.03.2005) - P r a h a - Liberečtí hokejisté si poprvé v historii klubu zahrají extraligové semifinále. Po vyrovnaném průběhu série prvního kola play-off se Slavií uštědřili svému soupeři v sedmém utkání na jeho ledě debakl 5:1. V Sazka Areně tak vyhráli vůbec poprvé a celou sérii získali v poměru 4:3

77
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále hokejové extraligy, sedmý zápas: Pardubice - Kladno 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Pardubice konečně zvládly sedmý zápas (17.03.2005) - P a r d u b i c e - Ani rychlý gól v sedmém utkání nepomohl Kladnu dokonat zvrat ve čtvrtfinálové sérii proti Pardubicím. Domácím hokejistům se ještě v první třetině podařilo skóre zápasu otočit a po výhře 3:1 si zajistili postup do semifinále. V něm se střetnou s Libercem, který vyhrál v Praze nad Slavií

78
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN BARÁŽ: Baráž o extraligu, 1. zápas: Jihlava - České Budějovice 5:1 (4:1, 1:0, 0:0)
Budějovice nečekaně padly, Jihlava vede (18.03.2005) - J i h l a v a - Nečekaně hladkým vítězstvím Jihlavy začala baráž o hokejovou extraligu. Hráči Dukly dokonale zaskočili hvězdný tým Českých Budějovic. Základ ke své výhře položili už v úvodní třetině, kterou vyhráli 4:1. Ve druhé části přidali další branku a zvítězili 5:1. Druhé utkání se hraje v sobotu opět v Jihlavě

79
Budějovice vyrovnaly barážovou sérii (19.03.2005) - J i h l a v a - Hokejisté Českých Budějovic se oklepali z páteční šokující porážky 1:5, v sobotu opanovali jihlavský led a vyhráli hladce 5:0. Dvěma góly a jednou asistencí se blýskl Václav Prospal. Jihlava se neprosadila ani ve dvou přesilovkách pět na tři. Třetím duelem pokračuje baráž o extraligu v úterý na jihu Čech

80
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Semifinále play-off, 1. zápas: Zlín - Vítkovice 2:3 po nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
V nájezdech uspěly Vítkovice a vedou (20.03.2005) - Z l í n - Samostatné nájezdy rozhodly první bitvu o hokejového krále Moravy. Mistrovský Zlín v prvním semifinále play-off dvakrát vedl, ale ani jednou hubený náskok neudržel. Podruhé vyrovnal vítkovický kapitán Pavel Kubina 28 vteřin před vypršením šedesáté minuty při power-play. V dramatických nájezdech rozhodla Irglova trefa