-
-
-

51
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 51. kola extraligy: Slávisté poskočili na třetí místo
Litvínov je v play-off, Zlín slaví prvenství (27.02.2005) - Hokejisté Litvínova se po 51. kole extraligy radují z postupu do play-off. Zvítězili totiž na ledě mistrovského Zlína, zatímco jejich sok z Plzně podlehl Liberci a smutní. První místo si kolo před koncem základní části zajistil Zlín, protože Sparta podruhé za sebou prohrála, tentokrát nestačila na Kladno
.....pokračování

52
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 52. kola extraligy: Slavia i Pardubice vyhrály, Liberec bude pátý
Souboj o třetí místo rozhodne až dohrávka (01.03.2005) - Kdo skončí po základní části hokejové extraligy třetí? Na tuto otázku neodpovědělo ani kompletní 52. kolo. Slavia totiž vyhrála v Karlových Varech 3:2 a Pardubice zdolaly Kladno 5:3. Rozhodne tak až středeční dohrávka 51. kola Znojmo - Pardubice. Pokud Východočeši uspějí, předstihnou zatím třetí Slavii

53
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále 1. zápas: Zlín - Litvínov 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)
Zlín nastřílel Litvínovu pět gólů. V sérii vede (04.03.2005) - Z l í n - Velmi rázně vstoupili do play-off hokejové extraligy obhájci titulu. Zlín vstřelil během prvních pěti minut dva góly a úvodní zápas čtvrtfinálové série získal jasně pod kontrolu. Litvínov nástup soupeře nezachytil a v dalším průběhu odpor příliš nekladl. Naopak ještě třikrát inkasoval. Zlín vyhrál 5:0.....pokračování

54
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále 1. zápas: Sparta - Vítkovice 1:5 (0:3, 1:0, 0:2)
Vítkovice dokonale zaskočily Spartu (04.03.2005) - P r a h a - Krutou porážku od Vítkovic museli překousnout hokejisté Sparty na úvod čtvrtfinále play-off hokejové extraligy. Než se nadáli, prohrávali 0:3 a mladý gólman Tomáš Pöpperle přenechal místo v brance veteránu Břízovi. Ani tato změna ale Spartu nenastartovala a na motivovaného soupeře nestačila a překvapivě prohrála úvodní duel série 1:5.....pokračování

55
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále druhý zápas: Zlín - Litvínov 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
Litvínov se zvedl, sérii se Zlínem vyrovnal (05.03.2005) - Z l í n - Hokejový Litvínov slaví, z mistrovského Zlína odjíždí ke dvěma domácím zápasům čtvrtfinálové série s jedním vítězstvím. Po pátečním nepovedeném duelu začali Severočeši opatrně, přesto zase prohrávali. V závěrečné části se však zvedli a skóre otočili. Na konci přestáli power-play a Branda v něm navíc rozhodl. Stav série je 1:1

56
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále druhý zápas: Sparta - Vítkovice 5:4 (2:1, 2:1, 1:2)
Nervy až do konce, Sparta sérii vyrovnala (05.03.2005) - P r a h a - Až do posledních vteřin se museli hokejisté Sparty obávat o vítězství ve druhém utkání čtvrtfinálové série s Vítkovicemi. Nakonec přežili i závěrečnou power-play hostů a uhájili těsné vedení 5:4. Pomohla jim k tomu více než stovteřinová přesilovka pět na tři, v níž Pražané dvakrát skórovali a sérii vyrovnali na 1:1

57
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále první zápas: Pardubice - Kladno 4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Smrtící pardubické přesilovky rozhodly (06.03.2005) - P a r d u b i c e - Tři využité přesilovky v řadě nasměrovaly hokejisty Pardubic k první výhře ve čtvrtfinálové sérii s Kladnem. Středočeši sice v utkání vedli, ale tři využité přesilovky rozjásaly zaplněnou pardubickou arénu a hosté už se na odpověď nezmohli. Gólovou pojistku přidal v úvodu třetí třetiny při hře pět na pět Pištěk. Pardubice vyhrály 4:1

58
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále první zápas: Slavia - Liberec 5:2 (0:0, 4:2, 1:0)
Vlasák zajistil Slavii první výhru (06.03.2005) - P r a h a - Vyloučení Jaroslava Modrého na dvě plus dvě minuty v polovině zápasu bylo zlomovým momentem úvodního čtvrtfinále mezi Slavií a Libercem. Slavia obě výhody využila, odskočila soupeři na rozdíl dvou branek a zápas dovedla do vítězného konce. V závěru ještě navýšil skóre na konečných 5:2 ve dvojnásobné přesilovce Pálffy

59
Extraliga sezona 04/05 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, 2. zápas: Pardubice - Kladno 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Pardubice dominovaly, v sérii vedou 2:0 (07.03.2005) - P a r d u b i c e - Hokejisté Pardubic vedou ve čtvrtfinálové sérii play-off extraligy už 2:0. V pondělním utkání zdolali Kladno 4:1 především díky hattricku Bulise. Hosté působili po celý zápas hodně bezradně, čestného úspěchu se dočkali až pět minut před koncem. Série pokračuje ve čtvrtek na kladenském stadionu

60
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN PLAY OFF: Čtvrtfinále play-off, 2. zápas: Slavia - Liberec 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Slavia zdolala Liberec i podruhé (07.03.2005) - P r a h a - Až dvě minuty před koncem zlomili hokejisté Slavie odpor Liberce ve druhém utkání čtvrtfinálové série play-off. Pálffy s přispěním hostujícího obránce Fischera vstřelil svůj druhý gól v utkání a stanovil skóre zápasu na 3:1. V pondělním duelu převládala opatrnost a klíčové byly individuální akce