-
-
-

31
Extraliga sezona 04/05 - SOUHRN 31. kola: Třinec se propadl na předposlední místo, Jihlava na něj ztrácí 21 bodů
Sparta ztrácí dech, prohrál ale i Zlín (10.12.2004) - Vedoucí Sparta ve 31. kole hokejové extraligy prohrála už potřetí za sebou. Po Zlínu a Slavii tentokrát nestačila na Vítkovice. Druhý Zlín toho však nevyužil a ve vyrovnaném valašském derby těsně podlehl Vsetínu. Rozhodující branku vstřelil sedmnáct vteřin po zahájení druhé třetiny čerstvý reprezentant Veselý.....pokračování

32
Extraliga sezona 04/05 - SOUHRN 32. kola: Kladno bylo rádo za bod se Znojmem, Lubina se stal rekordmanem
Zlín se Slavií stáhly sparťanský náskok (12.12.2004) - Zlín se Slavií opět stáhly náskok vedoucí Sparty. Ta totiž ve šlágru 32. kola hokejové extraligy remizovala v Litvínově 3:3. Pražané přes dvacet minut vedli o dvě branky, ale pak se domácím podařilo dvakrát překonat gólmana Pöpperleho. V závěru prodloužení měl obrovskou šanci Šlégr, ale sparťanského brankáře neprostřelil.....pokračování

33
Extraliga sezona 2004/2005 - Nedělních pět zápasů zkompletovalo 33. kola:
Karlovy Vary v derby zdecimovaly Plzeň (26.12.2004)
- Opožděnou vánoční nadílku si z Karlových Varů odvážejí hokejisté Plzně. V nedělním zápase 33. kola na svého soupeře v západočeském derby nestačili a prohráli vysoko 1:8. Romana Málka překonal pouze Martin Straka. I ve středočeském derby se radovali domácí. Kladno zdolalo i díky dvěma brankám Františka Kaberleho Slavii 4:2
.....pokračování

34
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 34. kola: Slavia ztratila vítězství 14 vteřin před koncem
Mistr porazil Třinec a opět kraluje (28.12.2004) - Hokejový mistr už zase vévodí extralize. Zlín v domácím prostředí porazil Třinec, jenž se před utkáním posílil o brankáře Biegla a obránce Kloučka, a v tabulce přeskočil Spartu. Ta doteď vedla jenom díky jednomu odehranému zápasu navíc. Překvapení se zrodilo v Litvínově, který nestačil na Vsetín.....pokračování

35
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 35. kola: Eliáš se Znojmem na rozlučku zdolal Zlín
Slavia protrhla smůlu, Eliáš odešel vítězně (30.12.2004) - Hokejisté Slavie po dvouzápasovém výpadku zvítězili. V předchozích duelech v průběhu utkání pokaždé vedli, ale nakonec prohráli. Tentokrát to bylo naopak. Výborný Liberec po osmi minutách vedl už 2:0, obrat Pražanů dokonal v 56. minutě Tomica. Patrik Eliáš se s českou extraligou rozloučil vítězně, když se podílel na porážce mistrovského Zlína.....pokračování

36
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 36. kola: Málek neinkasoval, Kladno uspělo v Plzni
Znojmo bez Eliáše padlo v prodloužení (02.01.2005) - Pošesté v řadě hráli hokejisté Znojma prodloužení. V zápase 36. kola extraligy ve Vítkovicích nastoupili poprvé bez Patrika Eliáše, jenž odešel do Ruska. Sice dokázali stáhnout dvoubrankové manko, ale v nastaveném čase rozhodl Irgl o výhře Vítkovic 4:3. Pardubice i díky dvěma brankám Bulise porazily Třinec 3:1

37
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 37. kola: Třinec pojedenácté v řadě nevyhrál
Pardubice rozstřílely Vsetín na jeho ledě (04.01.2005) - Hokejisté Pardubic rozstříleli v 37. kole extraligy Vsetín na jeho ledě 6:0 a posílili tak své šance na postup do play-off. Hvězdou byl Mikeska se třemi góly a dvěma asistencemi. Další katastrofální výkon předvedl Třinec a po domácí prohře s Plzní 1:2 se dál trápí na předposledním místě tabulky

38
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 38. kola: Jihlava padla i v souboji s předposledním Třincem
Hosté rabovali, doma uspěla jen Sparta (07.01.2005) - Jedině hokejisté Sparty dokázali v pátečních utkáních 38. kola extraligy získat body v domácím prostředí. V derby s Kladnem vyhrála Sparta 2:0. Ostatní týmy před svými fanoušky neuspěly. Litvínov prohrál 2:3 se Zlínem, Třinec vyhrál 2:1 v Jihlavě, Slavia 4:3 ve Vítkovicích a konečně Liberec 2:0 v Plzni.....
pokračování

39
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 39. kola: Brankář Málek na Slavii neuspěl, Litvínov popáté prohrál
Jihlava konečně vyhrála, dobyla Vsetín (09.01.2005) - Třiadvacet zápasů čekali hokejisté beznadějně poslední Dukly Jihlava na výhru. Dočkali se ve čtyřiadvacátém a získali první body pod trenérem Fardou. Ve 39. kole hokejové extraligy vyhrála Jihlava ve Vsetíně 2:1. Na předposlední Třinec, který prohrál v prodloužení 1:2 se Spartou, však Dukla ztrácí propastných 22 bodů.....pokračování

40
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 40. kola extraligy: Sparta nestačila na rozjetý Liberec
Zlín i počtvrté udolal Pardubice, dál vede (18.01.2005) - Mistrovský Zlín dokázal i počtvrté v sezoně porazit Pardubice, které tak přišly o vítěznou sérii trvající osm ukání. Moravané hokejovou extraligu po 40. kole vedou už o čtyři body, protože druhá Sparta nestačila na rozjetý Liberec. Dvě třetiny sice vedla, ale díky spolupráci Vrbaty s Nedorostem se z vítězství radovali Severočeši