-
-
-

21
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 21. kola: Sparta v prodloužení vyhrála ztracený duel, Slavia nezaváhala ve Znojmě
Kladno spasil Kaberle, Zlín prohrál a je druhý (05.11.2004) - Obrovský hokejový zážitek si odnáší kladenští diváci z duelu s Libercem. Jaromír Jágr opět zazářil, když dva góly dal a na další dva nahrál. O vítězství domácích rozhodl střelou přes celé hřiště v poslední vteřině Kaberle. Sparta doma po dvou třetinách prohrávala 0:3 s Plzní, nakonec si vynutila prodloužení. A v něm rozhodl Pilař.....pokračování

22
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 22. kola: Slavia vyhrála v Liberci, Pardubice nestačily na Karlovy Vary
Sparta se Zlínem nezaváhaly, dál kralují (16.11.2004) - Znojemští hokejisté začali ve Zlíně pod vedením kouče Miloslava Hořavy dobře, ale nakonec nemají ani bod. Domácí se na chvíli dostali na první místo tabulky, ovšem Sparta v Jihlavě bez problémů zvítězila a dál vede o dva body. Kladno bez Jágra odjíždí z Litvínova s trpkou porážkou 1:4, přitom ještě pár minut před koncem sahalo po bodu.....pokračování

23
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 23. kola: Třinec si poradil s Pardubicemi, Lubina pomohl Jihlavě k bodu
Sparta ve Vsetíně klopýtla, Znojmo ožilo (19.11.2004) - Vedoucí celek hokejové extraligy Sparta klopýtl na ledě trápícího se Vsetína, který mu nasázel pět branek. I Znojmo se dokázalo vzmátořit a po sérii devíti porážek konečně naplno bodovat. Zajímavý duel se hrál v Třinci. Pardubice měly po dlouhou dobu navrch, avšak na začátku závěrečné části dvakrát inkasovaly a prohrály.....pokračování

24
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 24. kola: Sparta deklasovala Karlovy Vary, Znojmo vydřelo tři body v Jihlavě
Mistr na lídra ztrácí, kapituloval doma (21.11.2004) - Hokejový mistr nestačil na Kladno. Zlínu se sice podařilo dvakrát vyrovnat, ale pak už odpadl a celkem pětkrát kapituloval. Na první Spartu tak ztrácí už pět bodů, protože ta doma deklasovala Karlovy Vary rozdílem třídy. Vsetín, který v minulém kole vedoucí Pražany nečekaně srazil k zemi, tentokrát nestačil na Pardubice.....pokračování

25
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 25. kola: Slavia ve 25. kole hokejové extraligy deklasovala Vítkovice
Mistr doma opět padl, Vsetín zostudil Vary (26.11.2004) - Zlínští hokejisté opět podlehli doma. Po nedělní prohře s Kladnem nestačil obhájce titulu ve 25. kole extraligy na Litvínov, přestože po dvou třetinách měl dvoubrankový náskok. Celkem šestnáct gólů inkasovaly Karlovy Vary v posledních dvou duelech, po debaklu na Spartě si tým pro další přijel do Vsetína.....
pokračování

26
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 26. kola: Hokejová extraliga uzavřela první polovinu základní části
Kladno znovu padlo, Zlín přehrál Liberec (28.11.2004) - Páteční domácí zaváhání hokejistů Zlína je zapomenuto. Dva dny poté, co mistr nezvládl koncovku duelu s Litvínovem, složil úspěšný reparát. Ve 26. kole extraligy porazil Zlín Liberec 3:1. To Kladno je po víkendu bez bodu. Po sobotní ztrátě proti Spartě prohrálo i v Pardubicích, kde vyprodané ochozy slavily výhru Východočechů 6:3.....pokračování

27
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN: Plzeň utrpěla ve 27. kole extraligy debakl, dostala sedm gólů.
Ze špičky zaváhal jen lídr, náskok se ztenčil (30.11.2004) - Už jen dvoubodový náskok si udržuje vedoucí Sparta. Lídr hokejové extraligy prohrál ve 27. kole v Liberci, zatímco další týmy z popředí tabulky uspěly. Zlín v dramatickém utkání zvítězil v Pardubicích, třetí Slavia si veze tři body z Jihlavy. Kladno po dvou porážkách opět zabralo a vyhrálo na ledě Vítkovic.....pokračování

28
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 28. kola: Moravec dal vítězný gól Plzně
Zlín doma zaváhal, Sparta zvýšila náskok (03.12.2004) - Sparta znovu vede hokejovou extraligu o pět bodů před Zlínem. Zatímco lídr vyhrál ve 28. kole 4:2 na ledě Znojma, Zlín v domácím prostředí podlehl Vítkovicím 2:5. Ztratila i třetí Slavia, která prohrála v Plzni 2:3, když vítězný gól domácích vsítil David Moravec, jenž hrál za Plzeň poprvé po výměně z Vítkovic.....
pokračování

29
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 29. kola: Jihlava se stále propadá, doma dostala sedm gólu od Litvínova
Slavia znovu prohrála, třetí je už Kladno (05.12.2004) - P r a h a - Hokejová Slavia podruhé za sebou prohrála. V zápase plném obratů rozhodly podobně jako v minulém kole v Plzni dva góly v krátkém rozmezí. Ve vsetínském dresu na sebe upozornil dvěma góly navrátilec Hudler. Zaváhání Pražanů využili hráči Kladna a díky vítězství na ledě Karlových Varů jsou po delší době zase třetí.....pokračování

30
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 30. kola: Hokejového mistra doma srazila Plzeň, Litvínov rozprášil Třinec
Slavia letos Spartu podruhé skolila (07.12.2004) - Hokejové derby letos podruhé ze tří vzájemných zápasů v sezoně zvládla líp Slavia. V zaplněné libeňské hale, ve které oproti předpokladům divácký rekord nepadl, Spartu porazila jednoznačně 4:1. Slávisté se tak vrátili zpátky na třetí místo a o tři body stáhli ztrátu právě na vedoucí Spartu a mistrovský Zlín.....pokračování