-
-
-

11
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 11. kola: Pardubice protahují vítěznou sérii, dobyly Vsetín
Rekordní návštěva sezony, vysoká výhra. Slavia ve šlágru 11. kola deklasovala před více než jedenácti tisíci Litvínov 7:1. Do čela hokejové extraligy se vrátil Zlín, který vyhrál 4:2 v Kladně. Úřadující mistr neprohrál už podeváté za sebou a o skóre předstihl Spartu, jež zvítězila 3:2 v Karlových Varech.....pokračování

12
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 12. kola: Jihlava ve 12. kole prohrála s Třincem a je poslední
Sparta zdolala Kladno a vede extraligu (10.10.2004) - Hokejisté Sparty se vyhoupli do čela extraligy. Ve 12. kole zdolali před vyprodanými ochozy (13.536 diváků) Kladno 4:2 a předstihli o bod Zlín, který zvítězil brankou Petra Čajánka v Litvínově 1:0 v prodloužení. Na poslední příčku tabulky se propadl nováček z Jihlavy, který prohrál 1:2 s Třincem.....pokračování

13
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 13. kola: Po 13. kole vede Zlín před Spartou, Slavia už je třetí
Jágr uťal vítěznou sérii Pardubic (15.10.2004) - Pardubice pod vedením kouče Vladimíra Martince poprvé narazily. V Kladně se musely v utkání 13. kola sklonit před uměním dvojice Jaromír Jágr - Tomáš Kaberle, která byla u všech klíčových momentů zápasu. Kladno vyhrálo 5:3. Souboj týmů ze dna tabulky vyhrál Vsetín, který porazil Jihlavu 5:2
.....pokračování

14
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 14. kola: Kladnu po skvělém pátečním představení musel s Vítkovicemi stačit bod
Znojmo se probralo, slávisté dál vítězí (17.10.2004) - Hokejisté Znojma se konečně dokázali zvednout, až ve druhém domácím zápase po sobě zvítězili. Vsetín jim ale dlouho dělal potíže. To Slavia zužitkovala třetí domácí utkání ve třetí výhru, ačkoli outsiderovi z Jihlavy dlouho nemohla dát gól. Na čele se po sobotní výhře nad Pardubicemi stále drží Zlín těsně následovaný Spartou.....pokračování

15
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 15. kola: Sparta si poradila s ambiciózním Znojmem, Zlín zvítězil ve Vítkovicích
Jihlava smetla pěti góly Jágrovo Kladno (19.10.2004) - Sedm kol čekali hokejisté Jihlavy na extraligové vítězství a hned si ho pořádně vychutnali. Odneslo to Jágrovo Kladno, které se domů vrací s potupným debaklem 0:5. Vedoucí duo Zlín, Sparta nezaváhalo a dál lize vládne. Rozjetá Slavia se zadrhla v Plzni, přesto si dál drží třetí místo......pokračování

16
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 16. kola: Hokejisté Kladna tápou, po Jihlavě prohráli i s Karlovými Vary
Bitvu titánů o čelo lépe zvládla Sparta (22.10.2004) - Šlágr kola nakonec zvládla lépe Sparta. Ta na vyprodaném stadionu ve Zlíně dlouho vedla 2:0 a vypadalo to, že tak i zápas skončí, jenže domácí dvěma góly během třiadvaceti vteřin všechno zdramatizovali. V prodloužení však byl vyloučený Balaštík a hosté toho využili. V tabulce hokejové extraligy se tak bodově na vedoucí Zlín dotáhli.....pokračování

17
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 17. kola: Znojmo pod novými trenéry zabralo, vyhrálo v Karlových Varech
Sparta otočila derby, Zlín vyhrál v Plzni (24.10.2004) - Ani dvoubrankové vedení nestačilo hokejistům Slavie k výhře v pražském derby. Sparta zápas čtyřmi brankami otočila, když výsledek pečetil při power-play Slavie Petr Nedvěd. Sparťané tak i po 17. kole vedou díky lepšímu skóre tabulku hokejové extraligy před Zlínem, který vyhrál 4:3 na plzeňském ledě.....pokračování

18
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 18. kola: Vítkovice po odchodu kouče Svozila bodovaly na ledě vedoucí Sparty
Pardubice se probraly z direktu a zvítězily (29.10.2004) - Hokejový šlágr v zaplněné libeňské hale zvládly lépe Pardubice. Slavia dala během osmi minut soupeři tři góly a vypadalo to na debakl. Jenže Východočeši se zvedli a šest minut před koncem se poprvé ujali vedení. V závěru pak při power-play domácích vítězství potvrdili střelou do prázdné branky a připravili Slavii o domácí neporazitelnost.....
pokračování

19
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 19. kola: Hokejisté Vítkovic zvítězili do dlouhých devíti zápasech
Zlín podruhé prohrál, Sparta je v trháku (31.10.2004) - Hokejisté Zlína opět prohráli, tentokrát nestačili na Karlovy Vary, od kterých dostali hned pět gólů. Pardubice po skvělém představení na Slavii neoslnily a v nezáživném zápase uhrály doma s Plzní jenom bod. Branku nepřineslo ani prodloužení. Naopak Vsetínu se daří, po cenném vítězství ve Zlíně si poradil i s Libercem.....pokračování

20
Extraliga sezona 2004/2005 - SOUHRN 20. kola: Padl divácký rekord extraligy. Na zápas Slavia - Kladno přišlo 15783 fanoušků
Pardubice porazily Spartu, ligu vede Zlín (02.11.2004) - Hokejisté Pardubic sesadili Spartu z čela hokejové extraligy. V utkání 20. kola vyhráli 4:2. Na první místo tabulky tak poskočili hokejisté Zlína, kteří hladce přehráli nováčka z Jihlavy 7:1 a vedou soutěž díky lepšímu skóre. Na zápase Slavia - Kladno padl divácký rekord extraligy, do libeňské haly přišlo 15.783 fanoušků.....pokračování